Size Nasıl

Yardımcı Olabiliriz?

PROFESYONEL FİRMALAR İÇİN
PROFESYONEL HİZMET

Hizmetlerimiz..!

Hazır Paketler, Size Özel yazılımlar ve Tasarımlar Hazırlıyoruz.

1

Web Tasarım, Web Yazılım

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya dönüşme işlemidir.

2

Android/IOS Mobil Yazılım

Akıllı Telefon, Tabletler gibi mobil cihazlar için donanım ve ürün özelliklerinden yararlanarak optimize edilmiş bir yazılım oluşturulması ve geliştirilmesidir.

3

Google Reklam/Seo Çözümleri

Google'da ön sayfalarda çıkmak için sitenizi kaliteli ve popüler hale getiriyoruz, Kalite dediğimiz konular site içi optimizasyonlar, teknik yapı ve metin içerikleridir.

4

Kurumsal E-ticaret Çözümleri

Belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödemeler alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler için e-ticaret önemli bir satış kanalıdır.

5

CRM, ERP, Komple Şirket Yönetim Sistemi

CRM müşteri ilişkilerini yönetmek için kullanılırken, ERP işi yönetmek için kullanılır.ERP, iş süreçlerinin verimliliğini arttıran bir sistemdir. CRM gibi ERP de departmanlar arası veri akışını hızlandırır. Ayrıca ERP, kapsamlı bir çözümken; CRM ise esas olarak satış, pazarlama ve müşteri ilişkileriyle ilgilidir.

Referanslarımız

Hazır Paketler, Size Özel yazılımlar ve Tasarımlar Hazırlıyoruz.

Emiroğlu Nakliyat

Emiroğlu Nakliyat Hizmetleri Sektöründe Uzman Ekibiyle 20 Yıldır Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteden Ödün Vermeden Hizmet Vermektedir.

İster Şehir içi nakliyat, İster Şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda Size en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek için buradayız.

Akın Partners

Hukuk Bürosu

2013 Yılında kurulan Akın Partners, İstanbul'da faaliyet göstermekte olup, çeşitli şehirlerdeki irtibat büroları ile Türkiye genelinde müvekkillerine hizmet vermektedir.

Büromuzun temel ilkesi, alanında uzman kişilerden oluşan dinamik kadrosu ile en kısa sürede, doğru ve etkin çözüm yollarını sunarak müvekkillerine en iyi hizmeti sağlamaktır.

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın bizler sizi arayalım ve fikirlerinizi gerçeğe dökelim.