Hizmetlerimiz

PROFESYONEL FİRMALAR İÇİN
PROFESYONEL HİZMET

Hizmetlerimiz..!

Hazır Paketler, Size Özel yazılımlar ve Tasarımlar Hazırlıyoruz.

1

Web Tasarım, Web Yazılım

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya dönüşme işlemidir.

2

Android/IOS Mobil Yazılım

Akıllı Telefon, Tabletler gibi mobil cihazlar için donanım ve ürün özelliklerinden yararlanarak optimize edilmiş bir yazılım oluşturulması ve geliştirilmesidir.

3

Google Reklam/Seo Çözümleri

Google'da ön sayfalarda çıkmak için sitenizi kaliteli ve popüler hale getiriyoruz, Kalite dediğimiz konular site içi optimizasyonlar, teknik yapı ve metin içerikleridir.

4

Kurumsal E-ticaret Çözümleri

Belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödemeler alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler için e-ticaret önemli bir satış kanalıdır.

5

CRM, ERP, Komple Şirket Yönetim Sistemi

CRM müşteri ilişkilerini yönetmek için kullanılırken, ERP işi yönetmek için kullanılır.ERP, iş süreçlerinin verimliliğini arttıran bir sistemdir. CRM gibi ERP de departmanlar arası veri akışını hızlandırır. Ayrıca ERP, kapsamlı bir çözümken; CRM ise esas olarak satış, pazarlama ve müşteri ilişkileriyle ilgilidir.

6

Tablet Arıza Tespit, Onarım

Uzman ekibimiz Tabletinizi test ve ölçümlerle arıza tespitini doğru biçimde yapmaktadır, Cihaz üzerinde yapılacak olan onarım, tamir ve değişimler, ileri teknoloji teçhizat ve makinalarda standartlara uygun olarak yapılmaktadır..

7

Masaüstü Arıza Tespit, Onarım, Bakım

Uzman ekibimiz Masaüstü Bilgisayarınızın arıza tespit işlemlerini testler ve doğru ölçümlerle yapmakta ve Masaüstünüzün onarımını hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

8

Laptop, Notebook Arıza Tespit, Onarım, Bakım

Uzman ekibimiz Laptop'unuzun arıza tespit işlemlerini testler ve doğru ölçümlerle yapmakta ve Laptop'unuzun onarımını hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.